O nás

Image
Image
Image
5 dôvodov, prečo si nemusíte luxusné kabelky a bižutériu svojich snov kupovať.
  • 1. Požičovné je iba zlomok ceny obstarávacej ceny.
  • 2. Nezaberá vám miesto v šatníku.
  • 3. Požičiate si ju na konkrétnu udalosť.
  • 4. Môžete si ju poistiť proti poškodeniu či krádeži.
  • 5. Vždy môžete mať nový model.

Ako všetko vlastne vzniklo?

Služby, ktoré poskytuje naša Kabelkáreň sú dočasným splnením snov každej dámy. Keď som vytvárala predstavu o tom, ako doprajem nevšednú krásu mnohým ženám nemusela som veľmi rozmýšľať. Som žena, ktorá miluje módu a luxus, asi ako každá z vás ☺. Z vlastnej skúsenosti tiež viem, že mať v šatníku luxusnú kabelku či exkluzívny módny doplnok je finančne veľmi náročné. A tak sa zrodila myšlienka vytvoriť jednoduchý systém požičiavania luxusu a módy a k tomu zriadiť príjemné miesto, kde sa každá žena bude cítiť ako ryba vo vode. Žiadna lacná virtualita ale skutočná Kabelkáreň. Luxusná kabelka či módny doplnok sa stane vašou súčasťou na vybrané obdobie za zlomok inak ich vysokej ceny. Ušetríte kopec peňazí, pretože nejde o to, aby vám kabelka, za ktorú ste zaplatili stovky či tisíce eur nezmyselne „zdobila“ váš šatník. Mne ide o to, aby som vám pomohla cítiť sa s našim exkluzívnym tovarom príjemne, sebavedome a na úrovni, no zároveň s pocitom ľahkosti bytia. Pretože jeden deň strieda druhý a vy sa môžete znova preniesť do sveta módy a šarmu bez nákladnej investície za skvelý luxus. Stačí prísť do požičovne luxusu pozrieť si svoju kabelku snov, odskúšať ju a bude vás sprevádzať ako symbol vášho vkusu.

Tak sa zrodila Kabelkáreň.

Mira Šimkovičová, majiteľka

Kabelkáreň

Priamo na hlavnom námestí vo Zvolene sa nachádza naša kamenná požičovňa. Stretnete sa tam osobne s majiteľkou, ktorá vám vždy s odbornou starostlivosťou a úsmevom pomôže vybrať pre vás ten najlepší model pre každú príležitosť. Priamo na mieste si môžete zarezervovať kabelku a bižutériu pre vás.

Tí, ktorí majú radšej pohodlie domova si môžu rezervovať svoju kabelku snov prostredníctvom nášho rezervačného systému. No neskôr si budú musieť tak či tak, po kabelku či bižutériu zájsť do Kabelkárne osobne. Je to dôležité, aby sa predišlo možným budúcim nedorozumeniam.

Uvidíte, že osobný kontakt s majiteľkou bude pre vás rozhodne príjemným zážitkom.

Odporúčané kabelky
Vybrali sme púre Vás zopár kabeliek ktoré sú v našej kolekcii najpoužívanejšie a podľa nášho názoru aj ideálnym a univerzálnym partnerom pre Vás pri akej koľvek príležitosti.
Image
Image
Image